Karikapunktid 2020

4.4. Üldvõitja selgitamisel kahe või enama võrdse punktitulemuse korral lähtutakse:
1) saavutatud I kohtade arvust
2) OM distantsi tulemustest
3) osaletud võistlusetappide arvust (parem väiksema osalusega).
Eesti KV üldjuhend 2019
KlubiMNPATAPBTBPCTCPDTDPETEKokku
Põhjakotkas99296103051773252681361242021971923
Narva01171419919873007098652
Pirita1440880407707514002530
Pärnu360496990707210219273
Viljandi708700000008051225
SAK Tartu363290213718420016166
TÜASK100570000000000157
Emajõe96011111900000056